Menu
Sepet

Zıbın & Zıbın Seti

Zıbın & Zıbın Seti Modelleri ve Fiyatları

Zıbın & Zıbın Seti kategorisinde, toplamda 0 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Bebek sahibi olanlar için en çok kullanacakları baby giyim ürünlerinin başında zıbınlar gelir. Doğumdan itibaren 3-4 yaş grubuna kadar rahatlıkla zıbın modeli bulmanız ve çocuğunuza giydirmeniz mümkündür. 

Zıbın & Zıbın Seti

Bebeklerin üşümesini engellemede bel, karın ve sırtının açılmamasında büyük önlem sağlayan zıbın çok kullanışlı bir kıyafettir. Bebeğiniz ne kadar hareket etse de alt kısımda bulunan çıtçıtlar nedeniyle karın ve sırt bölgesi açılmayacaktır. Bu da onun üşütmesini ve hastalanmasını engelleyecektir. Minik yavrunuzun sağlıklı gelişiminde çok önemli bir yeri olan zıbının yıkanma, ütülenme ve hijyenik kalma özelliği de olduğundan güvenle kullanım sağlamaktadır. Cilde zarar vermeyen özel kumaşlardan üretilen zıbın modelleri farklı renk ve desenlerde olup bebeğinizin kilosuna ve ayına göre seçilmelidir. Birbirinden şık ve en güzel renklerde olan modelleri kendi bebeğiniz içinde alabilir, sevdiklerinize de hediye olarak alabilirsiniz. Yeni doğum yapmış bir arkadaşınıza da alabileceğiniz en güzel bebek hediyeleri arasında yer alır. 

Zıbın & Zıbın Seti Modelleri

Bebekler üzerini çok erken kirletebilir. Özellikle ilk dönemlerde beslenme veya alt açma işlemi fazla olacağından sık kıyafet değişimi gerekir. Farklı model ve tasarımlara sahip zıbın çeşitleri online alışverişte sık alıcı bulmaktadır. Bebeklerin gardıroplarında en çok bulunması gereken kıyafetlerin başında zıbınlar gelmektedir. Henüz doğum yaşanmadan bile gardırop hazırlığında bu ürününden fazlaca olmalıdır. Doğumdan hemen sonra kullanılmaya başlayan, hastane çıkışından eve ve sonrasında da uzun bir dönem zıbınlar sizin ve bebeğinizin vazgeçilmez ihtiyacı olacaktır. Online alışverişte yerini alan bebek ürünleri içinde farklı renk ve tasarımlarda birçok model seçeneği göreceksiniz. Dilerseniz kendi miniğiniz dilerseniz sevdiklerinize doğum hediyesi olarak alabileceğiniz ihtiyaca cevap verecek önemli bir kıyafettir.

Zıbın & Zıbın Seti Fiyatları

Sitemizde yer alan zıbın seçeneklerini ve setlerini mutlaka inceleyiniz. Tek satılan modellere göre set olanlar biraz daha yüksek fiyattadır. Fakat bunun içinde birçok çeşit yer almaktadır. Satışta olan bebek seti fiyatları çok özel indirimler içinde olup ekonomik ve uygundur. İndirimler ve kampanyalar da size destek olacak en kaliteli ürünleri alma şansınız doğacaktır. Dilerseniz zıbın seti veya tek parça olarak seçimlerinizi yapabilir, siparişinizi hemen verebilirsiniz.