Menu
Sepet

Çatal, Kaşık & Bıçaklar

Çatal, Kaşık & Bıçak Modelleri ve Fiyatları

Çatal, Kaşık & Bıçaklar kategorisinde, toplamda 0 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Yemek masalarının olmazsa olmazı olan ve genelde set olarak alınan çatal kaşık takımı her evin ihtiyacı olduğu gibi restoran ve kafelerin de en fazla gereksinim duydukları ürünlerdir. Tüm şık sofralar için önemli olan bu yeme aletleri önemli gereksinimlerdir.

Çatal, Kaşık & Bıçaklar

Sofranızın vazgeçilmezi olan ve sevdiklerinize hazırladığınız yemeklerin yanında duracak olan çatal bıçak takımı sizin zarafetinizin ve sunumunuzun da da en güzel örneklerini teşkil etmelidir. Bu amaçla satışta olan ve kullanım kolaylığı ile görüntüleriyle de çok hoş olan bu gereçler her evin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Ailenize muhteşem sofralar hazırlayarak keyifli dakikalar geçirmek hepinizin ortak isteğidir. Görsel anlamda olduğu kadar yemek yemenin keyifli anlarına da eşlik edecek olan bu ürünleri online alışveriş sayesinde alabilmeniz mümkündür. Farklı tasarım ve ürün içeriğinde olan bu gereçler zevkiniz ön plana taşımada da etkili olacaktır. Ayrıca bu malzemeleri kullanarak oluşturduğunuz sofralar sizin de zevki sunumunuzla karıştığında ortaya güzel bir tablo çıkacaktır. Dolayısıyla konuklarınızı da memnun edecektir.

Çatal, Kaşık & Bıçak Modelleri

Her öğünde gerekli olan ve ister kahvaltı ister öğle ya da akşam yemeği olsun mutlaka kullanacağınız bu ürünleri tek parça olarak da kullanabilirsiniz. Ya da farklı seçeneklerde de kullanılabilir. Örneğin günlük ihtiyaçlarda tek kaşık, tek çatal veya kaşık çatal ile kaşık bıçak olarak da kullanabilirsiniz. Gümüş renk, altın renk gibi seçenekler de size tercih olarak sunulmaktadır. Sunumlarınıza göre farklı renk ve tasarımlardan seçim yapabilirsiniz. Takım halinde sunulan bu gereçleri nüfus oranınıza göre belirlemek size kalmıştır. Fazla kalabalık aileler için ve az kişiye sahip aileler için farklı sayı seçenekleri bulunmaktadır.

Çatal, Kaşık & Bıçak Fiyatları

Çatal, kaşık ve bıçaklar renk ve parça sayısına göre, ayrıca tasarım şekline göre fiyat bakımından farklılıklar göstermektedir. En iyi işçilik ve paslanmaz çelik olan ürünler sitemizde yer almakta olup tüm güzelliklerini sofranıza taşıyabilirsiniz. Sofranızın şık havasına daha bir hava katacak ürünler ekonomik olduğu kadar kaliteli ve zariftirler. Kalite standartları yüksek olan bu ürünleri uzun yıllar kullanabilir ve kolay temizlenmesi ile oldukça rahat edersiniz.