Menu
Sepet

Bardaklar

Bardak Modelleri ve Fiyatları

Bardaklar kategorisinde, toplamda 0 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Bardaklar

Farklı amaçlar için kullanımda olan bardaklar farklı içecekler için de değişiklik göstermektedir. Gerek su bardağı gerekse diğer içecekler için olan modeller olsun birçok seçeneği online alışverişten satın alabilirsiniz.

Bardaklar

Bardaklar kullanım amacı ve özelliklerine göre değişiklik göstermekte ve çok ihtiyaç duyulan bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Günlük kullanımın olmazsa olmazı olan bu ürünler renk, model ve tasarım olarak da değişiklik göstermektedir. Dekoratif yönden de çok hoş görünüm sunan modeller özellikle günümüz teknolojisi ve kullanım amaçlarına göre de birçok yeniliğe uğramıştır. Sadece evlerin değil neredeyse her yaşam alanının en gerekli ürünleri arasında bulunan bardak olmazsa olmaz ihtiyaç malzemeleri arasında yer alır. Tarihler boyunca içilecek sudan tutun da meşrubat bardağı veya birçok içecek için bardak üretimi yapılmış ve günümüze kadar gelmiştir. Ev ihtiyaç malzemelerinde bolca yere sahip olup her boyda ve farklı amaçlarda içecek sunumu yapabileceğiniz şık ve zarif model seçenekleri vardır.

Bardak Modelleri

Bardakları en çok su içmek kullanıyor olsak da farklı amaçlar için de kullanılmaktadır. Pürüzsüz ve şeffaf malzemeden üretilen su bardakları derin ve geniş ağızlı olmaktadırlar. Düz, desenli, büyük veya küçük modeller, renk seçenekleri ve ilginç tasarımlarla karşımıza çıkarlar. Dekoratif yönden de oldukça şık ve tarz seçenekler olup günlük kullanım dışında özel yemekler ve partiler için de kullanılan seçenekler bulunmaktadır. Yine son zamanlarda trend haline gelen ve çok ilgi çeken bakır kupa bardağı ve içki bardakları da oldukça beğeni toplamaktadır. Değişik tasarımlara sahip birçok model çeşidi sizin beğeninize sunulmaktadır. Özel tasarıma sahip modeller, bambu kapaklı cam kupalar oldukça ilgi çeken ve tercih edilen ürünler arasında yerini alıyor. Yine çok beğeni toplayan uzun bakır şerbet bardağı çeşitleri de oldukça rağbet görmekte ve hayranlık kazanmaktadır. 

Bardak Fiyatları

Sofralarınızda eksilmeyen, tüm ev halkının ihtiyaç duyacağı ve çocuk yetişkin herkesin severek kullandığı bardaklar online alışverişte farklı renk, model ve tasarımlarda satışa sunulmaktadır.oldukça dayanıklı ve sağlıklı materyallerden üretilen bardak çeşitleri uygun fiyat aralıklarında olup zengin ürün seçeneği sunmaktadır. Gerek kullanım gerekse hediye amaçlı alabileceğiniz birçok çeşit içinden dilediğinizi seçebilirsiniz.