Menu
Sepet

Bavul & Valiz

Bavul & Valiz Modelleri ve Fiyatları

Bavul & Valiz kategorisinde, toplamda 0 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Bavul Valiz

Seyahat etmeyi sevenlerin en çok sorun yaşadığı konulardan birisi, özel eşyalarının taşınması. Bunun için bavul valiz ürünleri dikkat çekici özellikleriyle öne çıkıyor. Şık olmasının yanı sıra kolay kullanım ilkelerine uygun olan ürünler, kaliteli yapılarıyla uzun seneler boyunca tercih ediliyor

Bavul Valiz

Bavul valiz, modern insanın en çok kullandığı ürünlerin arasında dikkat çekiyor. Tatile giderken, iş görüşmesi için şehir dışına çıkarken ilk ihtiyacınız olan şeyler kesinlikle bavul ve valiz. Böylelikle yanınızda götürmeniz gereken eşyalarınızı, kıyafetlerinizi rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Son dönemde bu alanda çok farklı model ve ürünlerin olması, kullanıcılar için büyük bir şans.

Bavul Valiz Modelleri

Bavul valiz türleri arasında özellikle büyük boy olanlar, sahip oldukları kapasiteden dolayı çok tercih ediliyorlar. Sitemizde bunun değişik türleri var. Altında yer alan tekerlekli yapı sayesinde hareket ettirmek çok basit. Üstelik üst kısmında bir tutacak da bulunuyor. Burayı, ürünü kullanmadığınız zaman içine sokabiliyorsunuz. Pratik olan bu ürünle eşyaları taşımak bir eziyet olmaktan çıkıyor. Klasik seyahat çantaları günümüzde halen en çok tercih edilenlerin içinde bulunuyor. Sıvı geçirmeyen özelliği sayesinde tam bir koruma sağlıyor.

İsteyen kişiler için set şeklinde satılan modellerimiz de var. Boy boy sıralanmış olan bu ürünler, farklı ihtiyaçlara göre tasarlandı. Tekerliği bulunan modern sırt çantası ise farklı bir opsiyon. Klasik şekilde dizayn edilmiş olan el valizleri, şıklığına önem veren kişiler için isabetli bir seçim. Çünkü bir valizden çok moda aparatı formatında üretildi. Renk seçimi konusunda opsiyonlar çok fazla. Siyah, kırmızı, mavi, lacivert ve fazlasını bulabilirsiniz. Ayrıca karışım renklerin olduğunu da hemen ifade edelim. Uygun olanını seçin ve satın alın.

Bavul Valiz Fiyatları

Bavul valiz fiyatları, sahip olduğu özelliklere göre farklılık gösteriyor. Hepsi kaliteli malzemeden üretilmiş olan ürünlerimizin kullanım süresi uzun yıllar boyunca mümkün. En güzelini ve sizin için en ideal olanını sitemizden satın alın. Ödemenizi kapıda yapabilme şansınız her daim mevcut. Üstelik sık aralıklarla sunduğumuz fırsatlarla büyük avantajların sahibi olabilir, ucuza bu ürünlere kavuşabilirsiniz.