Menu
Sepet

Bel Çantası

Bel Çantası Modelleri ve Fiyatları

Bel Çantası kategorisinde, toplamda 0 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Bel çantası, pratik olması ve birden çok fazla materyali taşıyabilmesi nedeniyle kadınların en gözde ürünlerinden birisi haline geldi. Pratik olan bu çanta, aynı zamanda sahip olduğu şık görünümü sayesinde hanımların favorisi. Sitemizde bu kategoride yer alan birçok farklı ürün var.

Bel Çantası

Bel çantası, uzun yıllardan beri en çok kullanılan ürünlerin içinde yer alıyor. Klasik çantalardan onu ayıran en büyük farkı ise taşınmasının kolay olması. Çünkü bel bölgesine bağlı olduğundan, sizin için ekstra bir yük değil. Aynı zamanda şıklığı ve zarafeti sayesinde, giydiğiniz kıyafetlerle tam bir uyum sağlayabiliyor. Bel çantası, genel olarak hafif malzemeden üretildiği için bir ağırlık oluşturmuyor. Kadınların bel bölgesini sarmalayan bu ürünlerin bir diğer özelliği ise çok sayıda materyali taşıyabilecek kadar dayanıklı bir malzemeden üretilmiş olması.

Bel Çantası Modelleri

Bel çantası, ilgi çekici modelleriyle sitemizde. Gündelik yaşamında her daim klasik bir giyimden yana tercihini yapan kadınlar, buna uygun olan ürünleri satın alabilirler. Oldukça şık olan çanta, değişik renkleriyle göz kamaştırmakta. Haki renklerin yanı sıra daha açık ve parlak olanlar da mevcut. Kahverengi ise birçok kişinin gözdesi. Çantaların üretiminde kullanılmış olan malzeme ise değişiyor. Hafif ve rahat taşınabilir olması nedeniyle tekstil malzemelerinden üretilmiş olanlar büyük satış rakamlarına sahip.

Ayrıca hakiki deriden yapılmış olanlar da söz konusu. Tüm bunlara ek olarak süet, poliüretan, suni deri gibi daha değişik malzemelerin öne çıktığını hatırlatalım. Tasarımı başarılı olan ürünlerin bir kısmında birden çok cep var. Fermuarlı olan yapısıyla kolay kullanıma uygun. Çıtçıtlı olanlar ise bir başka opsiyon. Kemer kısmı hiçbir şekilde sıkmıyor. Gerekli ayarlamaları ilgili bölüm üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bel Çantası Fiyatları

Bel çantası, geniş bir skalada ve onlarca farklı modelde sizlere sunuluyor. Bunların tümünde tercih edilmiş olan malzeme piyasanın en kalitelileri arasında dikkat çekerken, kadınların beklentilerini de sonuna kadar karşılıyor. Yüksek ücret ödemeden sitemizden online siparişinizi hemen verin. Kapıda ödeme ya da kredi kartıyla işlemi kısa bir zaman dilimi içinde tamamlayın.