Menu
Sepet

Erkek Cüzdan

Erkek Cüzdan Modelleri ve Fiyatları

Erkek Cüzdan kategorisinde, toplamda 0 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Erkek Cüzdan

Para taşıma aracı olan cüzdan, aynı zamanda birçok farklı kartın muhafaza edilmesi için de bir ihtiyaç. Şıklığına büyük önem veren beyler, kıyafetleriyle uyumlu güzel bir cüzdanı sitemizden bulabilme şansına sahipler.

Erkek Cüzdan

Erkek cüzdan, en çok kullanılan günlük eşya. Çok farklı şeyleri taşıyabilmek için özel olarak tasarlandı. Bunların başında elbette para geliyor. Hem madeni hem de kağıt paranın kaybolmaması için cüzdana ihtiyaç duyan beyler; aynı zamanda daha farklı şeyleri de cüzdan sayesinde muhafaza edebilmekte. Kredi kartı, fotoğraf, kimlik kartı, kartvizit ve fazlası söz konusu. Değişik malzemelerden yapılmış olan cüzdanlar, kolay kullanım ilkelerine göre tasarlanıyor. İçinde yer alan materyallerin zarar görmemesi için özel bir biçimde dizayn edildi.

Erkek Cüzdan Modelleri

Erkek cüzdan modelleri farklı kategorilere sahip. Bazı beyler daha büyük olanlardan yana tercihlerini yaparken, bir kısmı ise küçük cüzdan kullanmayı seviyor. Sitemizde bunların iki türü de mevcut ve üstelik sahip olduğu şık özellikleriyle dikkat çekiyor. Cüzdanların içinde birden çok bölüm var. Kartlar için ayrılmış bir alan söz konusu. Bir kısmında ikili bazılarında ise tekli gözler dikkat çekmekte. Aynı zamanda para koyma yeri çok şık. Kolay ulaşılabilir yapısıyla öne çıkıyor.

Cüzdanların bir bölümünde ise düğmeli bölümler var. Bozuk paranın düşmesini engellemek için oluşturulmuş olan bu alan kesinlikle büyük bir fark yaratmakta. Kaliteli ürünleri her daim müşterilerimize sunduğumuz için özel malzemeden yapılmış olanları satıyoruz. Uzun kullanım süresine sahip olan deri cüzdanlar bunların başında geliyor. Su geçirmeyen, şekil değiştirmeyen ve kolay kolay yıpranmayan deri cüzdanların yanı sıra tekstil ürünü olanlar da söz konusu. Aynı zamanda dileyen beyler için süet deriden imal edilmiş olanlar var. Suni deri ise bir diğer opsiyon. Beğeninize göre seçiminizi en kısa süre içinde gerçekleştirin.

Erkek Cüzdan Fiyatları

Erkek cüzdan modellerimiz ucuz fiyatlara sahip. Başarılı tasarımı, kaliteli malzemesiyle dikkat çeken bu ürünleri online sitemizden satın alabilirsiniz. Tercih edilmiş hammaddeye göre fiyatlar farklılık gösterse de hiçbir şekilde çok pahalı değil.