Menu
Sepet

Erkek Çanta

Erkek Çanta Modelleri ve Fiyatları

Erkek Çanta kategorisinde, toplamda 0 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Erkek Çanta

Erkekler gün içinde birçok farklı şeyi yanlarında taşımak zorundalar. Bunların tümünü tek bir yerde toplamak ise çok kolay. Erkek çanta ürünleri, farklı ve ilgi çekici modelleriyle beklentilerin tümüne yanıt veriyor. Kaliteli malzemeden yapılmış olan çantalar aynı zamanda çok şık.

Erkek Çanta

Artık erkeklerin de çanta kullanması bir zorunluluk haline gelmiş durumda. Başta cüzdan olmak üzere cep telefonu, kalem, not defteri ya da sigaranın tek başına taşınması neredeyse imkansız. Cebinize koyacağınız bu ürünler size rahatsızlık verirken, hem rahat hareket edebilmenizi engelliyor hem de zarar görme potansiyeline sahip. O halde en mantıklı şey güzel ve şık bir çanta satın almak. Kullanımına kısa sürede alışacağınız bu ürünlerde kaliteden hiçbir zaman taviz vermiyoruz. Renk ve model çeşitliliği doyurucu. Uygun fiyatlı çantaların arasından seçimizi yapın ve hayatınızı çok daha kolay bir hale getirin.

Erkek Çanta Modelleri

Erkek çanta modelleri günlük kullanım için özel olarak tasarlandı. Sportif bir yapınız mı var? O zaman bele ya da omuza asmalı olanlar sizin için isabetli bir seçim olacak. İçinde birden fazla gözün bulunması, fermuarla kapanması tam bir koruma sağlıyor. Daha klasik bir giyimden yana tercih yapanlar ise elde taşınan çantaları satın alabilirler. Bunların aynı zamanda askılığının olması size çok farklı alternatifler sunuyor. İster elde ister omuzda taşıyabilme şansınız var.

Birden fazla göze sahip olan çantaların iç kısmında hem düğmeli hem de fermuarlı olan bölümler söz konusu. Telefon ve diğer eşyalarınızı bu şekilde çok iyi bir biçimde koruyabilirsiniz. Renk opsiyonları çok fazla. Her türlü kıyafetle uyumlu olan siyah, beylerin favorisi. Kahverengi ya da mavi gibi opsiyonlar dikkat çekici. Başta deri olmak üzere farklı birçok malzeme kullanılarak üretilen çantalar, şık ve gösterişli.

Erkek Çanta Fiyatları

Erkek çanta ürünleri, sizi yormayacak ve bütçenizi sarsmayacak fiyatlarıyla öne çıkıyorlar. TL olarak ödemenizi kredi kartı veya kapıda gerçekleştirebilirsiniz. Avantaj ve sunduğumuz fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Kaliteli malı çok daha ucuza satın alma fırsatını kaçırmayın ve seçiminizi yapın.