Menu
Sepet

Kadın Pedleri & Hijyen Ürünleri

Kadın Pedleri & Hijyen Ürünleri ve Fiyatları

Kadın Pedleri & Hijyen Ürünleri kategorisinde, toplamda 0 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Kadın Pedleri & Hijyen Ürünleri

Kadınlar regl dönemlerinde kendilerini rahat ve huzurlu hissetmek için kadın pedi markaları içinden seçtikleri ürünlerden kullanmaktadır. Rahat ve konforlu hissetmeyi sağlayan bu ürünler online alışverişte de satışa sunulmaktadır.

Kadın Pedleri & Hijyen Ürünleri

Regl dönemlerinde kullanmanız gereken kadın hijyen ürünleri içinde en fazla ihtiyaç duyulan pedlerdir. Her tercihe uygun şekilde sizlere sunulan bu ürünlerden satın alarak özel günlerinizde hijyen ve rahatlığı sağlayarak kullanabilirsiniz. Ped genital ürünler içinde yer alır. Kullanım amacına gelecek olursak regl döneminizde akan sıvıyı abserbe etmek için özel bir kumaştan tasarlanan bir bakım ürünüdür. Çok basit bir yapısı olmakla birlikte çok iyi bir işleve sahiptir. Bu nedenle dünyadaki tüm kadınların ilk tercihleri arasında bu hijyenik pedler gelmektedir. Ülkemizde de bayanlar regl dönemleri için bu ürünleri tercih etmekte kolay alışverişin en iyi yöntemi olan online alışveriş sayesinde bu ihtiyaçlarını alabilmektedir. 

Kadın Pedleri

Bayanlar için süper koruma işi gören bu doğal ped çeşitlerinin yapışkan yüzeyli bölümü üzerinde özel emici bir kumaş bulunur. Bu bölüm sıvıyı emdiği gibi içerisinde hapsederek sizi en iyi şekilde korumaya alır. Pek çok bayanın ilk tercihleri içinde yer alır. Farklı markaların farklı ürünleri içinden tercih yapmak tamamen kişisel tercihinizdir. Genel anlamda bu pedlerin en temel görevi sızıntıyı çekerek sizi rahatsız etmeyecek şekilde ve hijyen kalmanızı sağlayacak şekilde korumaya almasıdır. Emiciliğin yüksek olması, kaliteli malzemeden üretilmiş olmasına dikkat etmeniz son derece önemlidir. En önemli noktalardan birisi de kokuyu hapsetme özelliği taşımasıdır. Seçeceğiniz ürünün tüm bu özelliklere sahip olması ve tam koruma oluşturması önemlidir. Her an her yerde güvenle kullanabileceğiniz, seyahat ederken veya iş yerinde, özel bir davette vs olduğunuz anlarda güven duyacağınız ped ürünleri online alışverişte satışa sunulmaktadır.

Kadın Pedleri & Hijyen Ürünleri Fiyatları

Seçeceğiniz ped çeşitleri ile özel günlerinizde kendinizi güvende ve konforlu hissetmek istersiniz. Size bu rahatlığı ve konforu sağlayacak ürün çeşitlerini sitemizdeki online alışveriş sayfamızda bulacaksınız. Çok ekonomik ve kaliteli hijyenik ürünleri göreceğiniz sayfamızdaki kategorilerden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.