Menu
Sepet

Ruj

Ruj Çeşitleri ve Fiyatları

Ruj kategorisinde, toplamda 0 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Gün içerisinde daha canlı ve hoş bir görünüm sergilemek için doğru kozmetik ürünlerine başvurmak gerekir. Örneğin ten rengine uygun olan farlar, rimeller ve rujlar sayesinde bu mümkün olacaktır. Ruj tercihinde bulunurken: İlk etapta ten renginize göre seçiminizi yapmanız faydalı olacaktır. Dudak şeklini öne çıkarmak için likit olanlara yönelebilirsiniz. Birden fazla ruj alternatifinin olması işinizi kolay hale getirecektir. Gerek kullanım şekli gerekse renkleri dahilinde aralarından seçiminizi yapmanız uzun sürmeyecektir.

Ruj

Mat, likit ya da parlak gibi çeşitli rujlar üzerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Mat olanlar son yılların modası haline gelmiştir. Çünkü dudağı daha dolgun gösterir ve uzunca bir süre sabit kalır. Yine bu özelliklerin likit rujlarda da geçerli olduğu görülüyor. Likit olanlar başta sıvı yapıları ile kolayca temin edilir. Dudaklarınızın şekline göre likit rujları uygular ve istediğiniz sonucu alabilirsiniz. Sıvı yapı birkaç saniye içerisinde sabit hale gelir. Yine mat olanlar gibi uzunca bir süre dudaklarda kalır ve tazelenmesine ihtiyaç duyulmaz.

Ruj Modelleri

Her kadının ihtiyacına ve zevkine uygun ruj modelleri mevcuttur. Gerek mat gerekse likit şeklinde hepsinin sıralanması işinizi kolay hale getirecektir. Aynı zamanda: Işıltılı ruj modellerine yönelmek sizin elinizde. Kremsi bir formüle sahip olanlar da bulunuyor. Öncelikle dudakları sık sık kuruyan kadınlara dair kremsi yapılar öne çıkmıştır. Rujunu sürekli olarak tazelemekten sıkılanlara ise likit olanlar eşlik eder. Üstelik tüm bu modellerin renk alternatifleri bulunuyor. Mor, kırmızı, pembe ya da kahve tonlarına yönelmekte özgürsünüz. Bu aşamada ten renginizi dikkate alabilir ve size yakışanı seçebilirsiniz.

Ruj Fiyatları

Sıralanan her modelin makul fiyatlar dahilinde sergilenmesine özen gösterilir. Cep yakmayan fiyatlar eşliğinde aradığınız ruju temin etmeniz uzun sürmez. Kremsi, mat ya da ışıltılı gibi pek çok model ayrı ayrı sıralanır. Rujun içeriği ve yapısına göre fiyatların değiştiği açık durumda. Bunun için öncelikle zevklerinize göre seçiminizi yapmanızda fayda var. Arkasından fiyatları değerlendirerek istediğinizi temin edebilirsiniz. Kolay kullanılan likit ya da mat rujları dudaklarınıza uygulayarak istediğiniz görünüme anında kavuşabilirsiniz.