Menu
Sepet

Likit Ruj

Likit Ruj Çeşitleri ve Fiyatları

Likit Ruj kategorisinde, toplamda 0 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Trendleri takip edenler son moda kozmetik ürünleri değerlendirmeye başlayabilir. Bunlar arasında katılan likit rujlar bir hayli öne çıkmıştır. Özellikle de çekici görünümlere imza attığı için kadınların favorisi haline geldiği açık durumda. Favori ürüne karşı: Her mevsim şartına uygun renkler sıralanır. Mat görünümlere imza atmanız desteklenir. Aynı zamanda uzun süre dudaklardan çıkmaz. Kısacası kadınların aradıkları tüm özelliklerin tek bir rujda buluştuğu görülüyor. Renkleri değerlendirenler aralarından istediğini seçerek kullanmaya başlıyor.

Likit Ruj

Her mevsim şartına uygun olan likit rujların son derece kullanışlı olduğu görülüyor. Örnek vermek gerekirse kışın soğuk havalara karşı dudakları koruma altına alır ve renk verir. Yine aynı durum yaz sıcakları için de geçerli. Gerek sıcak gerekse soğuk havalarda sürekli olarak ruj tazelemek zor olacaktır. Bunun üzerine likit ve mat rujlardan tercihte bulunanlar avantajlı hale gelir. Çünkü likitler uzunca bir süre dudağınızda sabit kalır. Ten renginize uygun olacak şekilde istediğiniz rengi seçebilir ve gün boyu taşıyabilirsiniz.

Likit Ruj Modelleri

Likit rujların bir diğer avantajlı özelliği kolay kullanıma sahip olmasıdır. Sıvı yapısı ile dudağa göre şekil vermeniz mümkün olacaktır. Sıvı yapısı bir süre sonra kurumaya başlar ve tam olarak istediğiniz renge bürünür. Modelleri olarak: Bordo ya da mor gibi renk alternatifleri ele alınabilir. Kahverengi tonlarına sahip olanlara da göz atılabilir. Aynı zamanda daha açık renkler mevcut durumda. Daha çok yaz aylarında tercih edilen açık renkler de teninize uyum sağlar ve hoş bir görünüm sergilemenizi mümkün kılar.

Likit Ruj Fiyatları

Likit rujların modelleri sadece renklere göre değişmez. Rujların sivri uçlu gibi çeşitli alternatifleri de mevcut durumdadır. Tüm bu alternatiflere bağlı olarak fiyatların değişmesi söz konusudur. Bu nedenle önceliğiniz zevklerinize uygun olan rujları seçmek ve fiyatları sorgulamak olmalıdır. Kalıcı olan likit rujlar dudakların daha dolgun gözükmesini sağlayacaktır. Taşırmadan kolayca sürülmesi mümkün olacaktır. Görüldüğü üzere birden fazla avantaja sahiptir.Tüm bu avantajlı yanlarına rağmen likit ruj fiyatları çok uygundur.