Menu
Sepet

Maskara

Maskara Çeşitleri ve Fiyatları

Maskara kategorisinde, toplamda 0 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Gözlerin güzelliğini daha da ön plana çıkarmak sizin elinizde! Bunun için doğru maskara tercihinde bulunmak ve uygulamalara geçmek gerekir. Herkesin kirpik ve göz yapısı farklı olduğu için buna uygun maskara modelleri arka arkaya sıralanır. Neticesinde: Modellerin özelliklerini dikkate almanız faydalı olacaktır. Özelliklerinden ziyade fiyatları da arka arkaya sıralanacaktır. Maskara modellerini ve fiyatlarını değerlendirmeniz uzun sürmez. Kendinize en uygun olanı seçerek hızlı bir şekilde uygulamaya başlayabilirsiniz.

Maskara

Maskaralar gözlerin daha da büyük ve çekici hale gelmesini sağlar. Göz yapısının belirgin bir şekilde ortaya çıkmasını destekler. Bunun için özel fırça yapılarına yer verilir. Fırçalar kıvrak yapısı ile kirpikleri şekillendirir ve daha da uzun gözükmesini sağlar. Gerek iç gerekse dış kirpiklere uygun olacak şekilde maskaraların tasarlanması dikkatlerden kaçmıyor. Bu sayede tüm kirpiklere ulaşmak ve belirgin hale getirmek mümkün olacaktır. Belirgin kirpikler göz yapısını etkiler. Gözlerin rengini daha da ortaya çıkarır. Hatta bunun için isteyenler göz kalemlerine ve farlarına da başvurabilir. Bir bütün olarak göz makyajını uygulayabilir.

Maskara Modelleri

Uzun ve hacimli kirpikler için tasarlanan maskaralara mevcut durumda. Aynı zamanda dolgun görünümlere yönelik ayrı maskara modellerine yer verilmiştir. Modeller özellikleri ile beraber birer birer sıralanır. Dikkat çeken özelliklerden: Suya dayanıklı formülü içerikli ürünler. Tek tek kirpikleri ayıran maskaralara göz atılabilir. Özel bir şekilde tasarlanan fırçalar sayesinde hoş görünümler kazanmak uzun sürmez. Kirpikler teker teker ayrılır ve dolgun yapıya sahip olur. Koyu renkli maskaralar sayesinde kirpikler gözlerin belirginleşmesini sağlar. Kısacası göz yapısını öne çıkarmak için maskaralara yönelmek en doğrusu olacaktır.

Maskara Fiyatları

Son olarak maskara modellerinin fiyatlarını değerlendirmeye alabilirsiniz. Hepsinin de ayrı özelliklere sahip olduğu açık durumdadır. Tüm bu özelliklere karşı ayrı fiyat aralıkları mevcut durumda. Özellikleri dikkate alarak fiyatları değerlendirebilirsiniz. Suya dayanıklı veya bulaşmayan maskara modelleri öne çıkmıştır. Yine hacimli ve uzun görünümler için tasarlanan maskaralar da bulunuyor. Hepsinin: Özelliklerini ele alarak ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Seçtiğiniz maskarayı kirpiklerinize uygulayarak aradığınız görünüme kavuşabilirsiniz.