Menu
Sepet

Dudak Kalemi

Dudak Kalemi Çeşitleri ve Fiyatları

Dudak Kalemi kategorisinde, toplamda 0 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Dudak kalemi ürünleri kadınların en çok kullandığı malzemelerin başında geliyor. Yüzde ilk bakılan yer olan dudağın, güzel ve parıltılı görünmesi bu ürünler sayesinde son derece kolay. Kaliteli birçok malzemenin uygun fiyatlara satıldığı sitemiz, size en iyisini sunmakta.

Dudak Kalemi

Güzellik her daim dudaktan başlar. Bir kadının ilk fark edilen yeri olan bu özel vücut bölümünü daha güzel görünmesi çok zor değil. Çünkü buna uygun bir biçimde üretilmiş olan çok farklı malzemeler var. Gerek mat gerekse ışıltılı bir dudağa sahip olabilmek adına, değişik ve kaliteli makyaj ürünlerinin sahibi olabilirsiniz.


Dudak Kalemi Modelleri

Dudak kalemi ürünleri içinde dikkat çeken ve Farması markasının kalitesiyle üretilmiş olan True Color serisi, sizler için çok özel. Üstelik yanında 14 numaralı bir pudrası da var. Teracotta'nın ürettiği bu pudra, kullanacağınız ruj ile harika bir uyum gösteriyor. Set şeklinde piyasaya sunulan bu ürünlerin fiyatları pahalı değil.
Uzun yılların getirmiş olduğu deneyim ve kaliteden taviz vermeyen yapısıyla bilinen Oriflame, kadınlar için en güzel Dudak kalemi malzemelerini sunuyor. Metalik mat rengini seven birçok hanım var. İşte bu ürün tam da onların aradığı şey. Farklı renkleri söz konusu. 5 tane opsiyon sunuluyor. Dudakları sadece güzel görünmekle kalmıyor. Aynı zamanda onların, bir ihtiyaç olan nemlenmesini de sağlamakta. Ultra ince olan ışıltılar ise çok önemli bir detay. Kremsi matlığı bu şekilde elde edebilirsiniz.
Kadınlar için bir diğer alternatif ise kalıcı renk özelliğiyle hemen dikkat çeken ürün. Yine Oriflame tarafından üretildi. Sahip olduğu yoğunluk tam da kadınların istediği türde. Ayrıca içeriğindeki doğadan toplanmış olan organik yağlar, gerek nemlendirici gerekse besleyici özelliğe sahip. Bu durum sizlere sunulan en büyük fırsat demek.


Dudak Kalemi Fiyatları


Dudak kalemi ürünlerini online bir şekilde internet üzerinden hemen sipariş edin. Gelişmiş olan sistemimiz sayesinde çok güvenli bir alışveriş yapmanız mümkün. Fiyatlar ortalamanın üstünde değil. Hem kaliteli hem de ucuz olan bu makyaj malzemelerini, değişik ödeme sistemlerini kullanarak hemen satın alın. Üstelik kargo hizmetimiz çok hızlı.