Menu
Sepet

Göz Kalemi

Göz Kalemi Çeşitleri ve Fiyatları

Göz Kalemi kategorisinde, toplamda 0 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Gözlerinizi daha da ortaya çıkarmak ve iddialı bir görünüme imza atmak sizin elinizdedir. Bunun için göz kalemlerine başvurabilirsiniz. Farklı renk alternatifleri ile kalemleri seçmeniz ve kolayca uygulamanız mümkün olacaktır. Bunun için: Sivri ya da yumuşak uçlu gibi seçenekler sıralanır. Renkleri dikkate alarak istediğinizi seçmeniz beklenir. Göz kalemi denilince ilk akla gelen siyah renkli olanlardır. Ancak haricinde diğer renkleri de ele almakta ve uygulamakta özgürsünüz.

Göz Kalemi

Asansörlü mekanizmalara sahip olan göz kalemlerine ilgi daha fazla. Çünkü diğerleri için kalem tıraş temin etmek ve ucunu ayarlamak gerekir. Bu bazen zor gelebilir ve yerine asansörlü mekanizmalara başvurulur. Adı üstünde kalemi döndürmeniz ile ucunun çıkması uzun sürmez. Böylece anında istediğiniz boyuta ulaşır ve uygulamaya geçersiniz. Aynı zamanda yoğun görünümler elde etmek adına göz kalemlerine başvurmak en doğrusu olacaktır. Başta siyah göz kalemleri çekilebilir. Arkasından yine siyah rumeller ile kirpikleri belirgin hale getirebilirsiniz. Böylece gözler daha da iddialı bir görünüme sahip olacaktır.

Göz Kalemi Modelleri

Göz kalemleri için asansörlü ya da klasik birkaç model gözler önüne serilir. Aynı zamanda farklı renkleri de ele alabilir ve dilediğinizi seçebilirsiniz. Mesela siyah ile kahve tonlarının öne çıktığı görülüyor. Tüm bunların yanı sıra: Dağılma yapmayan modeller arka arkaya sıralanır. Bulaşmayan ve kolay uygulananlara yönelmeniz sağlanır. Dokusu ipek gibi olan göz kalemleri de her daim talep görmektedir. Kısacası taleplere göre hepsi temin edilir ve bayanların aradıklarını bulmaları uzun sürmez.

Göz Kalemi Fiyatları

Fiyatlara etki eden birkaç faktör bulunuyor. Gerek kalemlerin yapısı gerekse renklerine karşı ayrı ayrı açıklamalara yer verilir. Takiben tüm bu özelliklere göre fiyatlar belirlenir. Ancak genel anlamda göz kalemi fiyatlarının ekonomik tutulması söz konusudur. Hemen hemen her makyaj çantasında göz kalemlerine yer verilir. Pratik yapısından dolayı sıklıkla temin edilir. Ve hemen hemen herkese yakıştığını da belirtmek gerek. Özellikle de siyah renkli olan göz kalemleri risksiz geliyor. Çoğu kadının makyaj çantasında boy gösteriyor ve kolayca uygulanarak iddialı görünümlere imza atılıyor.