Menu
Sepet

Peçete ve Tuvalet Kağıtları

Peçete ve Tuvalet Kağıdı Ürünleri ve Fiyatları

Peçete ve Tuvalet Kağıtları kategorisinde, Kağıt Havlu, Tuvalet Kağıtları gibi toplamda 2 kategoride 0 adet ürün bulunmaktadır. En uygun fiyatlarla satın almak için ürünlerimizi inceleyin.

Peçete ve Tuvalet Kağıtları

Ev bakım ve temizlik ürünleri içinde tuvalet kağıdı ve peçeteler önemli bir işleve sahiptirler. Tuvaletlerde ve mutfakta kağıt temizlik ürünlerinin önemi büyüktür. Online alışveriş ile toplu bir şekilde satın alabilirsiniz.

Peçete ve Tuvalet Kağıtları

Gerekli olan birçok yerde yardımınıza koşan peçete veya kağıt havlu bazen çantanızda bazen masanızda veya evin her köşesinde mutlaka bulunmaktadır. Ev dışında olduğunuz anlarda da acil ihtiyaçlara anında çözümdürler. İyi bir emiş gücüne sahip olan kağıt havlu çeşitleri ile mutfaktan tutun da odalar ve diğer alanlarda da oldukça pratik ve etkili bir yardımcıdır. Özellikle çocuklu ailelerin çok sık kullandığı ve neredeyse her köşede bulunan kağıt havlu ve peçeteler farklı ebatlarda olup bazen tekli olarak bazen de çoklu olarak satışa sunulmaktadır. 

Peçete ve Tuvalet Kağıdı Ürünleri

Evde elleri kurulamak için kullanılan havlular farklı marka patentleriyle ve birçok çeşitle karşınıza çıkar. Rulo paketler olarak tekli veya çoklu alabileceğiniz ürün büyük boyla alındığı zaman oldukça ekonomik boyutta olur. Alışverişlerde genellikle çoklu paketler tercih edilmektedir. Evinizin veya iş yerinizin olmazsa olmazı olan kağıt ürünler temizlik ve hijyen alanında size büyük destek sağlarlar. Aynı şekilde peçete çeşitleri de farklı model ve çeşitlerde olup mutfağınız ve yemek masalarınızın önemli bir parçasıdır. Son derece önemli olan bir diğer ürünümüz de tuvalet kağıtlarıdır. Son derece önemli olan hijyende asla eksik olmaması gereken bir seçenektir. Tahrişe sebep vermeyen özelliklerle yumuşacık özelliğiyle oldukça beğeni toplayan tuvalet kağıdı çeşitleri de birçok markanın modelleri ile beğeninize sunulmaktadır. Suda erimeye müsait olan içeriği, hoş kokusu ve yumuşacık dokusuyla tüm ailenizin rahatlıkla kullanabileceği hassaslıktalardır.

Peçete ve Tuvalet Kağıdı Ürün Fiyatları

Pratik kullanım yanında hijyenik özellikler açısından da kağıt ürünleri hayatın birçok ihtiyaçlarını yerine getirmektedir. Ekonomik olarak da son derece uygun bir temizlik ürünleridir. Dayanaklılığı sayesinde de birçok alanda iş görmektedir. Hijyen ve temizlik sağlık açısından son derece önemlidir. peçete ve tuvalet kağıdı ürünleri bu konuda önemli araçlardır. Sitemizin ekonomik fiyatlarıyla tüm çeşitleri görebilir dilediğiniz markayı ve çeşidi sipariş verebilirsiniz.